Oriflame Ağustos Kataloğu

Oriflame Ağustos Kataloğu yaza özel yeni fırsatlar sunuyor! Katalog kampanyaları arasında "1 alana 1 bedava fırsatları" bu aya özel en dikkat çeken kampanya denebilir. Alacağınız makyaj ürünleri, kişisel bakım ürünleri, cilt bakımı ürünleri, deodorant ve sabunların yanında aynı renkli sayfalardan ikinci ürün bedava!

"Mutlu değişime destek" ürünleri ile Van'daki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza yeni öğrenim yılında destek olun, küçücük bir destek ile kocaman bir gülümseme kazanın.

Bu ayın kataloğunu sayfanın devamında slayt gösterisi ya da video olarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu ayın kataloğunu slaytlar halinde detaylı incelemek için;

Slayt gösterisi olarak hazırladığımız kataloğu buradan tam ekran halinde inceleyebilir ya da PDF olarak indirebilirsiniz.

Daha pratik şekilde kataloğu görmek için Youtube videomuzu da aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oriflame Ağustos Kataloğu Youtube Videomuz

Oriflame Ağustos Kataloğu fırsatlarını, detaylı bir şekilde HD kalitede, hoş bir müzik eşliğinde incelemek için Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Daha fazlası için Youtube kanalımızı gezip, Oriflame hakkında düzenli paylaşımlar için abone olabilirsiniz.

Oriflame Youtube Kanalımız

Oriflame Üyelik Başvuru Formu

Invalid Email
Invalid Number
Please check the captcha to verify you are not a robot.

Başvuru Formunu doldurun biz sizi arayalım!

Tecrübeli danışmanlarımızın yardımıyla en kolay ve hızlı şekilde üye olun. Oriflame ile birlikte güzelliklerle dolu başarıya olan yolculuğunuza en kısa zamanda başlayın.

  • Oriflame Danışmanı olduğunuz takdirde kendi işinizin patronu olarak, hayallerinizdeki hedeflere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
  • Üyelere özel her ay yenilenmekte olan  kampanyalardan, Kat Kat Kazan Programı'ndan, Hoşgeldin Programı'ndan, Altın Fırsatlar Kataloğu'ndan ve Elmas (Outlet) Kataloğu'ndan yararlanabilirsiniz.
  • İsveç'in doğası ve bilimi sayesinde, uzun araştırmalar sonucu geliştirilen en yeni güzellik ürünlerini sizin için en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
  • Oriflame üyelerine özel büyük ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.
  • Düzenli Oriflame gezileri sayesinde, Türkiye'nin ve dünyanın en güzel yerlerini gezebilir ve bunu yaparken çok eğlenebilirsiniz.
  • Oriflame’in yıllardır hayatını değiştirdiği 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

 

oriflame kataloğu

        Sosyal medya hesaplarımızda düzenli paylaşımlarımızla sizlere Oriflame hakkında bilgiler, güzellik sırları, kaçırmamanız gereken fırsatları sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca yakında direktörlerimiz tarafından çekilen yepyeni ürün tanıtım videolarımızla sizlerle olacağız.