Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019

1 - 31 Ağustos 2019 tarihinde geçerli olacak Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü 2019 kampanyası ile Oriflame Ağustos Kataloğu ürünlerinden yapacağınız 200 BP miktarındaki siparişleriniz ile 158 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ne ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ne ÜCRETSİZ sahip olma hakkı kazanacaksınız. 125 BP lik siparişinizle de bu ürünlere 19,99 TL indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

oriflame ağustos kazananlar kulübü programı 2019 parfüm

Oriflame Ağustos 2019 Kazananlar Kulübü Kampanyası Şartları

  • Kampanya 1 - 31 Ağustos 2019 döneminde geçerlidir.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Oriflame Ağustos kataloğu içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olmaktadır.

Gümüş Teklif:

  • Oriflame Ağustos Kataloğu döneminde 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, bir sonraki ay yani Eylül Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında 156 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ni ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ni sadece 19,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.

Altın Teklif:

  • Oriflame Ağustos Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, bir sonraki ay yani Eylül Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında 156 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ni ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ni BEDAVA olarak sepete ekleme hakkı kazanırlar.

Oriflame Üyesi olarak bu kampanyadan ve üyelere özel diğer tüm indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame eylül kazananlar kulübü programı kadın erkek parfüm seti

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı 2019 Bu aya özel yepyeni Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü kampanyası ile tutku dolu bir parfüm setine indirimli fiyatlar ile ya da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz! Oriflame Eylül Kataloğu ürünlerinden ...
güzel kadın parfüm oriflame temmuz kazananlar kulübü kampanyası kapak

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Kampanyası

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü programı ile Oriflame Temmuz Kataloğu ürünlerinden vereceğiniz 200 BP değerindeki siparişiniz ile 210 TL değerindeki Giordani Gold Essenza EDP parfüme BEDAVA sahip olun. Ya ...
oriflame haziran ayı kazananlar kulübü

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü programı ile kadınlar için yaza özel müthiş bir kampanya sizleri bekliyor. Oriflame'in en gözde serilerinden Giordani Gold ürünlerinden oluşan 214 TL değerindeki makyaj setine ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" danışman kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Zehra Türkan Soydan’a ait olmakla birlikte, bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakları Oriflame Türkiye'ye aittir. 

Scroll to Top