Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019

1 - 31 Ağustos 2019 tarihinde geçerli olacak Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü 2019 kampanyası ile Oriflame Ağustos Kataloğu ürünlerinden yapacağınız 200 BP miktarındaki siparişleriniz ile 158 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ne ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ne ÜCRETSİZ sahip olma hakkı kazanacaksınız. 125 BP lik siparişinizle de bu ürünlere 19,99 TL indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

oriflame ağustos kazananlar kulübü programı 2019 parfüm

Oriflame Ağustos 2019 Kazananlar Kulübü Kampanyası Şartları

  • Kampanya 1 - 31 Ağustos 2019 döneminde geçerlidir.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Oriflame Ağustos kataloğu içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olmaktadır.

Gümüş Teklif:

  • Oriflame Ağustos Kataloğu döneminde 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, bir sonraki ay yani Eylül Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında 156 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ni ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ni sadece 19,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.

Altın Teklif:

  • Oriflame Ağustos Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, bir sonraki ay yani Eylül Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında 156 TL değerindeki Kadın Parfüm Seti'ni ya da 142 TL değerindeki Erkek Parfüm Seti'ni BEDAVA olarak sepete ekleme hakkı kazanırlar.

Oriflame Üyesi olarak bu kampanyadan ve üyelere özel diğer tüm indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top