Kaçırmamanız Gereken Oriflame Ekim Katalog Kampanyaları

Bu yazımızın konusu cilt bakımı başta olmak üzere,  parfüm ve diğer kozmetik ürünlerinde gerçekten çok uygun fırsatlar sunan Oriflame Ekim katalog kampanyaları olacak. Kısaca ilginizi çekecek ürün kampanyalarını inceledik.

 

Oriflame Ekim Kataloğu 2018 - 159

1- The One Göz ve Dudak Kalemi Kampanyası – 9,90 TL

Başlangıç olarak Oriflame ’in en çok satan ürünlerinden The One serisinden kalıcı göz ve dudak kalemlerindeki bu kampanyayı paylaşalım. The One High Impact Göz Kalemi  ve ya The One Colour Stylist Dudak Kalemi  indirimli 12,90 TL fiyatları ile Oriflame Ekim Kataloğu fırsatları dahilinde.  2 adet alana tanesi  9,90 TL ye geliyor.

Oriflame Ekim Kataloğu 2018 - 079

2- Oriflame Lucia Edt ve Roll On sadece 54,90 TL

En çok tercih edilen Oriflame kadın parfümlerinden Lucia ; sandal ağacı, beyaz leylak ve şeftalinin çok hoş bir karışımı kokuya sahip. Lucia Edt + Roll On deodorant bir arada sadece 54,90 TL ye sizin olabilir.

oriflame ekim katalog kampanya optimals

3- Optimals 1 alana 1 bedava

Optimals tüm ciltlere uygun Hydra Temizleme Jeli, Tonik ve Göz Kremi bu ay  1 alana 1 bedava kampanyası dahilinde. Çok uygun  fiyatlı başka bir kampanya.

Oriflame Ekim Kataloğu 2018 - 71

4- Oriflame Amber Elixir Parfüm indirimli fiyatı ile 64,90 TL

Kadın parfümleri arasında başka bir çok beğenilen ürün olan Amber Elixir bu ay kampanyalı fiyatı ile 64,90 TL! Amber, Güneş Çiçeği ve Mandalina notalarının kışkırtıcı bir karışımı olan Amber Elixir bu fiyata kaçmayacak bir kampanya.

Oriflame Ekim Kataloğu 2018 - 96

5- Love Nature Güzellik Seti sadece 19,90 TL

3 parçalık set dahilinde; Love Nature Kayısı özlü Arındırıcı, Yaban Mersini özlü Maske ve Karpuz özlü Nemlendirici 42 TL yerine sadece 19,90 TL ye Oriflame Ekim Kataloğu indirimli ürünleri arasında.

oriflame ekim katalog kampanya

6- Love Nature Çay Ağacı 3’ü 1 arada set 29,90 TL

Sivilcelere son derece etkili Love Nature serisi, 3’ü 1 paket halinde yarı yarıya fiyat ile 29,90 TL ‘ye  bu ayın katalog kampanyaları arasında yerini alıyor. Çay Ağacı aromalı Arındırıcı Yağ, Yüz Temizleme Jeli ve Sivilce Kapatıcı 2’si 1 arada Stikten oluşan bu paketi kaçırmayın.

oriflame ekim katalog kampanya

7- NovAge Cilt Bakım setleri yarı yarıya fiyatlarla

Çok tercih edilen Oriflame NovAge cilt bakımı setleri bu ay yarı yarıya kampanya fiyatlarıyla katalogta yerini alıyor.

Bu kampanyaların yanında daha fazlasını kazanmak için Oriflame üyesi olabilirsiniz!

Tüm Oriflame Katalog ürünlerinde geçerli %30 indirim ile sipariş verebilmek ve sık sık yenilenen %80 ‘e varan indirimlerle üyelere özel fırsatlardan yararlanmak için Oriflame üyelik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekecek diğer kampanyalar

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Oriflame Ekim Kazananlar ...
oriflame ocak kazananlar kulübü programı 2020 yatak

Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ocak Kataloğu ndan ve Şubat kataloğundan iki ay boyunca vereceğiniz siparişleriniz ile English Home Çift Kişilik Battaniye yi bedava kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Oriflame ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay makinesini 19,99 TL ye sepetinize ekleme ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top