Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 1 - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Ekim ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız Optimals Age Revive Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz Kremi’nden oluşan Optimals Age Revive Cilt Bakım Seti’ne 22.99 TL’ye anında sahip olabilirler.
 • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
 • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
 • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.
 • Oriflame Üyesi olarak bu kampanyadan ve diğer tüm indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

  oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

  Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

  Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
  kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

  Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

  Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...
  oriflame eylül kazananlar kulübü programı kadın erkek parfüm seti

  Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı

  Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı 2019 Bu aya özel yepyeni Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü kampanyası ile tutku dolu bir parfüm setine indirimli fiyatlar ile ya da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz! Oriflame Eylül Kataloğu ürünlerinden ...

  Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

  Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

   

  Scroll to Top