Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü programı ile kadınlar için yaza özel müthiş bir kampanya sizleri bekliyor. Oriflame'in en gözde serilerinden Giordani Gold ürünlerinden oluşan 214 TL değerindeki makyaj setine 200 BP siparişiniz ile bedava sahip olabilirsiniz. Ya da 125 BP siparişinizin yanında  sadece 19,99 TL indirimli fiyatı ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kampanya detaylarını bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

oriflame haziran kazananlar kulübü kampanyası

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Haziran Kataloğu ürünlerinden 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Temmuz Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Makyaj Seti ürünlerine sadece 19,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.
  • Haziran döneminde 200 BP değerinde sipariş veren üyeler ise, Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Makyaj Seti'ni BEDAVA sepetine ekleme hakkı kazanacaklardır.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Oriflame Haziran kataloğu içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olacaktır.

Oriflame Üyesi olarak bedava katalog kazanmak ve tüm ürünlerde %30 indirim hakkına sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirisiniz:

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame eylül kazananlar kulübü programı kadın erkek parfüm seti

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı 2019 Bu aya özel yepyeni Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü kampanyası ile tutku dolu bir parfüm setine indirimli fiyatlar ile ya da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz! Oriflame Eylül Kataloğu ürünlerinden ...
oriflame ağustos kazananlar kulübü programı 2019 parfüm

Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019 1 - 31 Ağustos 2019 tarihinde geçerli olacak Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü 2019 kampanyası ile Oriflame Ağustos Kataloğu ürünlerinden yapacağınız 200 BP miktarındaki siparişleriniz ile 158 TL değerindeki ...
güzel kadın parfüm oriflame temmuz kazananlar kulübü kampanyası kapak

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Kampanyası

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü programı ile Oriflame Temmuz Kataloğu ürünlerinden vereceğiniz 200 BP değerindeki siparişiniz ile 210 TL değerindeki Giordani Gold Essenza EDP parfüme BEDAVA sahip olun. Ya ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" danışman kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Zehra Türkan Soydan’a ait olmakla birlikte, bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakları Oriflame Türkiye'ye aittir. 

Scroll to Top