Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü programı ile kadınlar için yaza özel müthiş bir kampanya sizleri bekliyor. Oriflame'in en gözde serilerinden Giordani Gold ürünlerinden oluşan 214 TL değerindeki makyaj setine 200 BP siparişiniz ile bedava sahip olabilirsiniz. Ya da 125 BP siparişinizin yanında  sadece 19,99 TL indirimli fiyatı ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kampanya detaylarını bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

oriflame haziran kazananlar kulübü kampanyası

Oriflame Haziran Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Haziran Kataloğu ürünlerinden 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Temmuz Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Makyaj Seti ürünlerine sadece 19,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.
  • Haziran döneminde 200 BP değerinde sipariş veren üyeler ise, Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Makyaj Seti'ni BEDAVA sepetine ekleme hakkı kazanacaklardır.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Oriflame Haziran kataloğu içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olacaktır.

Oriflame Üyesi olarak bedava katalog kazanmak ve tüm ürünlerde %30 indirim hakkına sahip olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirisiniz:

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top