Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Programı 2020

Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ocak Kataloğu ndan ve Şubat kataloğundan iki ay boyunca vereceğiniz siparişleriniz ile English Home Çift Kişilik Battaniye yi bedava kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

oriflame ocak kazananlar kulübü programı 2020 yatak

Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Ocak Kataloğu döneminde 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Şubat Kataloğu döneminde verecekleri diğer bir 125 BP siparişin yanında English Home Çift Kişilik Battaniye'yi sadece 29,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.
  • Oriflame Ocak Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Şubat Kataloğu döneminde verecekleri diğer bir 200 BP siparişin yanında English Home Çift Kişilik Battaniye'yi BEDAVA alabilme hakkı kazanırlar.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Katalog içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olacaktır.

Oriflame Üyesi olarak bu kampanyadan ve diğer tüm indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top