Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Programı 2019

Yeni yıla girerken eski Kat Kat Kazan Programı yerine Oriflame Ocak Kataloğu ile duyurulan yepyeni bir program bizi bekliyor. Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Programı ile Ocak ayında vereceğiniz siparişler ile 270 TL değerindeki Paradise Kadın EDP ya da Paradise Erkek EDT yi bedavaya kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

oriflame ocak kazananlar kulübü

Oriflame Ocak Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Ocak Kataloğu döneminde 100 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Şubat Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Paradise Kadın EDP ya da Paradise Erkek EDT ürünlerinden birini sadece 19,99 TL’ye alabilme hakkı kazanırlar.
  • Oriflame Ocak Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren üyeler ise, Oriflame Şubat Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Paradise Kadın EDP ya da Paradise Erkek EDT ürünlerinden birini BEDAVA alma hakkı kazanacaklardır.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece 1 kez yararlanma hakkına sahiptir.
  • Oriflame Ocak kataloğu içi ve dışı tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahil olacaktır.

Oriflame Üyesi olarak bu kampanyadan ve diğer tüm indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top