Oriflame Parfüm ve Kokuları Hakkında Bilmediğiniz 6 Şey

Oriflame parfüm endüstrisinde bir çok prestijli ödüle layık görülmüştür. Ayrıca tüm dünyada parfüm markaları arasında en çok tanınan ve tercih edilenlerinden birisidir. Bunların nedenlerini ve daha fazlasını bu yazımızda sizin için inceledik.

oriflame güzellik

1- Oriflame parfüm endüstrisine 1967 yılından beri hizmet veriyor.

1967 yılında kurulduğu tarihten itibaren Oriflame güzellik ve kozmetik sektöründe üretim yapıyor ve 50 yıllık bir tecrübeye sahip. Bu deneyim sayesinde bu kadar çok beğenilen,  tercih edilen parfümleri ve kozmetik ürünlerini üretebiliyor.

2- Dünyanın en ünlü parfümerleri Oriflame ile çalışıyor.

Şimdiye kadar parfüm endüstrisinden yaklaşık 350 ünlü parfümer ile çalışan Oriflame, bu kadroda Maurice Roucel, Olivier Cresp, Nathalie Lorson gibi dünyanın en ünlülerini de bulunduruyor. Dünyaca ünlü sayısız parfüme imza atan bu ikon isimler, Oriflame’in sevilen kokularını sizin için tasarlıyor.

3- Oriflame Parfümleri çok sayıda önemli ödüle layık görülmüştür.

Oriflame parfüm ve kokuları dünya çapında bir çok insan tarafından beğeni  kazanıyor ve en çok satan bir sürü dergide "Okuyucunun Tercihi" seçiliyor. Başta Fragrance Foundation tarafından düzenlenen ve  “Parfüm Oscar Ödülleri” olarak tanınan FiFi Ödülleri dahilinde olmak üzere, yıllardır bir çok ödüle layık görüldü.

oriflame parfüm ödülleri

My Destiny” ürünümüz 2016 yılında Rusya’da FiFi için en büyük ödül sayılan “Best Fragrance Award”  ödülünü kazandı.

 

Bunun dışında ilginizi çekebilecek bir kaç tane daha ödülü sıralayalım:

Possess - FiFi Russia 2014 -  Best Women’s Fragrance of the Year

Power WomanFiFi Russia 2013 – Celebrity Perfume Award

ParadiseMy Cosmetics Award 2012

Eclat WeekendGolden Nose Award 2011

4- Oriflame Parfüm firmaları arasında dünyanın en büyüklerinden biridir.

Oriflame parfüm satışlarıyla 60’dan fazla ülkede en beğenilen parfüm firmalarından biri olarak satış yapıyor. Global olarak en yüksek satış hacmine sahip ilk 5 koku markası arasında yer almaktadır.

5- Kanıtlanmış parfüm kalitesi

Kalite standardını yakalamak ve onu aşabilmek amacı ile, parfümörleriyle birlikte kokuların “Prestij Parfüm” kalite standartlarına uygun olup olmadığı test edilmektedir. Bu testler ile profesyonel eğitimli bir ekip tarafından parfümün koku etkisi, yayılış ve kalıcılık miktarı ölçümlenmektedir.

6- Müthiş çeşitli bir koku yelpazesi

Çok çeşitli kadın ve erkek parfümleri üretimi yapan Oriflame, dünya çapında neredeyse 100 farklı koku üretmektedir.

 

Kendi Kokunu Seç ve Hemen Satın Al!

Bu ayın kataloğunu incelemek ve kendinize uygun parfümleri bulmak için tıklayınız.

Ayrıca tüm ürünlerden %30 indirimle yararlanmak ve daha bir sürü kampanyadan yararlanmaya hak kazanmak için Oriflame Üye Sayfasını ziyaret ediniz.

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top