Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Programı 2018

Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Kampanyası ile Oriflame Temmuz Kataloğu'ndan 100BP lik sipariş verin, Ağustos ayında 90TL'lik Ametist Salata Seti’ni 15.99 TL'ye alın!

oriflame kampanyalar

Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Programı'nda yine hanımlarımızın yüzünü güldüren bir çok şık kampanya var.

Oriflame Temmuz Kataloğu'ndan 100 BP 'lik sipariş verdiğiniz takdirde üyelerimiz, Ağustos ayındaki siparişlerinin yanında 90 TL değerindeki Ametist Salata Seti’ni 15.99 TL’ye satın alma hakkına sahip olacaklar!

oriflame kat kat kazan kampanyası temmuz 2018

 

Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Kampanya Koşulları

Bu kampanya 01 Temmuz 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Sadece Temmuz ve Ağustos ayı  katalogları için uygulanabilir.

Temmuz Kataloğu'ndan 100 BP 'lik sipariş veren üyelerimiz, Ağustos ayındaki siparişleri ile 90 TL değerinde 9 parçadan oluşan Ametist Salata Seti’ne 15.99 TL’ye sahip olabilirler.

Hak ettiğiniz Kat Kat Kazan Kampanya ürünü sepetlere otomatik eklenmeyecektir, fırsattan faydalanmak isteyen danışmanların ürünü seçip, siparişine eklemesi gerekmektedir. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece bir kere yararlanabilir. Döneme ait katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahil olacaktır.


Ürün kazancı:
 KKK ürünleri satışı ile kazanılan tutara denir.

Satış kazancıMinimum koşulda yer alan BP tutarında sipariş verildiği takdirde aldığınız ürünlerin satışı ile kazanılan tutara denir.

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top