Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü programı ile Oriflame Temmuz Kataloğu ürünlerinden vereceğiniz 200 BP değerindeki siparişiniz ile 210 TL değerindeki Giordani Gold Essenza EDP parfüme BEDAVA sahip olun. Ya da 125 BP sipariş verin, sadece 19,99 TL fiyatı ile bu parfümü sepetinize ekleme hakkı kazanın.

Bu kampanyaya ait detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için Oriflame Üyesi olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterli olacaktır.

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Oriflame Ağustos Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Essenza EDP parfümü sadece 19,99 TL’ye alışveriş sepetlerine ekleme hakkı kazanırlar.
  • Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren üyeler ise, Oriflame Ağustos Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Essenza EDP parfümü BEDAVA alma hakkı kazanacaklardır.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece bir defa yararlanabilir.
  • Oriflame Temmuz kataloğu içi ve dışı tüm siparişler bu kampanyanın hesaplamasına dahil olacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame eylül kazananlar kulübü programı kadın erkek parfüm seti

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü Programı 2019 Bu aya özel yepyeni Oriflame Eylül Kazananlar Kulübü kampanyası ile tutku dolu bir parfüm setine indirimli fiyatlar ile ya da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz! Oriflame Eylül Kataloğu ürünlerinden ...
oriflame ağustos kazananlar kulübü programı 2019 parfüm

Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü Programı 2019 1 - 31 Ağustos 2019 tarihinde geçerli olacak Oriflame Ağustos Kazananlar Kulübü 2019 kampanyası ile Oriflame Ağustos Kataloğu ürünlerinden yapacağınız 200 BP miktarındaki siparişleriniz ile 158 TL değerindeki ...
oriflame temmuz altın fırsatlar kataloğu kapak kozmetik ürünleri

Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğu

Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğu 2019 Yepyeni indirim fırsatları ile Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğu yayınlandı. %90'a varan indirim kampanyalarını sakın kaçırmayın! Kataloğu aşağıdan yüksek kalite slaytlar halinde inceleyebilirsiniz veya sayfanın devamında HD katalog ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" danışman kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Zehra Türkan Soydan’a ait olmakla birlikte, bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakları Oriflame Türkiye'ye aittir. 

Scroll to Top