Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Programı 2019

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü programı ile Oriflame Temmuz Kataloğu ürünlerinden vereceğiniz 200 BP değerindeki siparişiniz ile 210 TL değerindeki Giordani Gold Essenza EDP parfüme BEDAVA sahip olun. Ya da 125 BP sipariş verin, sadece 19,99 TL fiyatı ile bu parfümü sepetinize ekleme hakkı kazanın.

Bu kampanyaya ait detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için Oriflame Üyesi olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterli olacaktır.

Oriflame Temmuz Kazananlar Kulübü Kampanya Şartları

  • Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde 125 BP değerinde sipariş veren Oriflame üyeleri, Oriflame Ağustos Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Essenza EDP parfümü sadece 19,99 TL’ye alışveriş sepetlerine ekleme hakkı kazanırlar.
  • Oriflame Temmuz Kataloğu döneminde 200 BP değerinde sipariş veren üyeler ise, Oriflame Ağustos Kataloğu dahilinde verecekleri herhangi bir siparişin yanında Giordani Gold Essenza EDP parfümü BEDAVA alma hakkı kazanacaklardır.
  • Bu kampanyadan her Oriflame üyesi sadece bir defa yararlanabilir.
  • Oriflame Temmuz kataloğu içi ve dışı tüm siparişler bu kampanyanın hesaplamasına dahil olacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer paylaşımlarımız

oriflame ekim kazananlar kulübü programı 2020 kampanya

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü Programı 2020 Oriflame Ekim Kazananlar Kulübü kampanyası ile Oriflame Ekim Kataloğu ndan vereceğiniz siparişleriniz ile Optimals Age Revive Cilt Bakımı Seti'ni 22,99 TL özel fiyatıyla satın alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ...
oriflame aralık kazananlar kulübü programı simbo çay makinesi

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı

Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı 2019 Oriflame Aralık Kazananlar Kulübü Programı ile bu ay vereceğiniz siparişler ile Sinbo STM-5825 Elektrikli Çay Makinesi’ni ücretsiz kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. 120 BP değerindeki siparişiniz ile bu çay ...
kampanya blender oriflame kasım kazananlar kulübü

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü 2019

Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı 2019 Yeni Kazananlar Kulübü kampanyası açıklandı! Oriflame Kasım Kazananlar Kulübü Programı ile Kasım ayında vereceğiniz siparişler ile Sinbo Smx-2756 El Mikseri’ne BEDAVA sahip olma şansı kazanın! Kampanya detaylarını aşağıda ...

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk "4042598" kod numarasına sahip olan Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Zehra Türkan Soydan’a aittir.

Kaynak: tr.oriflame.com 2020 

 

Scroll to Top